-10% na Dzień Kobiet   kod rabatowy:DZIEŃKOBIET10

-15% na KRZESŁA Signal  ----->  kod rabatowy:KRZESŁA15

1. Wysyłka towaru

Transport produktów do Państwa domów jest płatny. Odpowiada za niego nasz partner - DPD Polska. W celu złożenia reklamacji i związanej z nią konieczności odesłania przesyłki prosimy o kontakt telefoniczny lub na adres e-mail.  Pozwoli nam to ustalić najdogodniejsze dla Państwa warunki przebiegu procesu reklamacji. 

Aby przebiegała ona jak najsprawniej, prosimy sprawdzić zawartość przesyłki już przy kurierze. W przypadku uszkodzenia zawartości spowodowanego niewłaściwym transportem, kurier zobowiązany jest do spisania protokołu szkodowego i zabrania przesyłki  z powrotem. Jeśli zaś uszkodzenie zostanie zauważone już po odjeździe kuriera, prosimy o zgłoszenie tego faktu poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza.

 

2. Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny.  W tym celu należy złożyć stosowne, pisemne oświadczenie w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Kupujący może złożyć poprzez wypełnienie dostępnego na stronie internetowej formularza "Przykładowy formularz odstąpienia od umów", a następnie wysłanie go wraz z reklamowanym towarem na adres pocztowy sklepu www.mebletkaniny.pl

Adres do wysyłki towaru: Warszawska 59, 15-062 Białystok

Po zweryfikowaniu całego procesu transakcji pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego dokonano wpłaty (lub inne konto wskazane przez klienta). Uprawnienie to przysługuje wyłącznie konsumentom.

Przed odesłaniem większego zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 799 356 637 lub mailowo biuro@mebletkaniny.pl.

 

DO POBRANIA:

Przykładowy formularz odstąpienia od umów

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

Actona
CustomForm
Fabric World
FDM
Frandsen
Gigant Pufa
Halmar
Intertex
King Home
Lampex
LivinHill
Malo Design
MATINEE
MebleTkaniny
ML Meble
Modesto Design
Signal Meble
Toptextil
VERY SIMPL
WYPRZEDAŻ!
Zestaw ML MEBLE

Korzystając z naszych usług zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie Polityka Prywatności

Zamknij
Odznaka Opineo