1. Wysyłka towaru

Transport produktów do Państwa domów jest płatny. Odpowiada za niego nasz partner - DPD Polska. W celu złożenia reklamacji i związanej z nią konieczności odesłania przesyłki prosimy o kontakt telefoniczny lub na adres e-mail.  Pozwoli nam to ustalić najdogodniejsze dla Państwa warunki przebiegu procesu reklamacji. 

Aby przebiegała ona jak najsprawniej, prosimy sprawdzić zawartość przesyłki już przy kurierze. W przypadku uszkodzenia zawartości spowodowanego niewłaściwym transportem, kurier zobowiązany jest do spisania protokołu szkodowego i zabrania przesyłki  z powrotem. Jeśli zaś uszkodzenie zostanie zauważone już po odjeździe kuriera, prosimy o zgłoszenie tego faktu poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza.

 

2. Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny.  W tym celu należy złożyć stosowne, pisemne oświadczenie w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Kupujący może złożyć poprzez wypełnienie dostępnego na stronie internetowej formularza "Przykładowy formularz odstąpienia od umów", a następnie wysłanie go wraz z reklamowanym towarem na adres pocztowy sklepu www.mebletkaniny.pl

Adres do wysyłki towaru: Warszawska 59, 15-062 Białystok

Po zweryfikowaniu całego procesu transakcji pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego dokonano wpłaty (lub inne konto wskazane przez klienta). Uprawnienie to przysługuje wyłącznie konsumentom.

Przed odesłaniem większego zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 799 356 637 lub mailowo biuro@mebletkaniny.pl.

 

DO POBRANIA:

Przykładowy formularz odstąpienia od umów

Producenci

Actona
Agmamito
Bizon Group
Bochem
Comad
CustomForm
D2.Design
Davis
DAZELIVING
Dekoma
ELASTRON
EMOTIVERO
EPG
Fabric World
Fargotex
FDM
Fibero
Fischbacher
Frandsen
Halmar
Hardy
Idesin
Inny Producent
Intertex
Intesi
Invicta Interior
Jules Flipo
Kare Design
Keter
King Home
Lampex
Lech
Light&Living
LivinHill
Louis De Poortere
Maduu Studio
Malo Design
Marboss
MATINEE
ML Meble
Modesto Design
Moosee
New Garden
Polyhedra
Prebena
Richmond Interiors
SCAB Design
Signal Meble
Simplet
Spray-Kon
Tagrel
Toccare
Toptextil
Umbra
VERY SIMPL
Voluspa
Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszym sklepie

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

Korzystając z naszych usług zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie Polityka Prywatności

Zamknij