-35% na wybrane MATERACE!

-11% na Fernity i King Home kod: MEBLE11

SIGNAL -11%

W sklepie MebleTkaniny.pl wspieramy rodziny! Uważamy, że ciepły, przytulny dom to jeden z ważniejszych aspektów w naszym życiu. Dom to przede wszystkim bliskie nam osoby, które w nim mieszkają. Również stół, przy którym razem jemy obiady, sofa, na której oglądamy ulubione filmy czy biurko, przy którym odrabiamy lekcje. 
Chcemy, aby każdy mógł mieszkać w domu swoich marzeń! Dlatego uczestniczymy w programie Karta Dużej Rodziny, dzięki któremu rodziny 3+ mogą skorzystać z 5% zniżki na całe zakupy!

 

Co to KARTA DUŻEJ RODZINY? 

 

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i innych uprawnień dla rodzin 3+. Rodziny posiadające kartę, mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju.

Zniżek mogą udzielać nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni. Przystępując do programu zyskują prawo do posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać MebleTkaniny.pl?

 

W sklepie MebleTkaniny.pl masz możliwość znaleźć piękne i wyjątkowe meble. Staramy się, aby nasza oferta dawała duży wybór, dlatego czekają na Ciebie setki modeli, wzorów i kolorów. Swoje meble znajdą tutaj miłośnicy nowoczesności i awangardy oraz ci, którzy wolą bardziej klasyczne rozwiązania.

W naszym sklepie dostawa jest darmowa, niezależnie od kwoty twojego zamówienia. Ponadto zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wysłać twoje meble do ciebie w ciągu 24 godzin.
Setki zadowolonych klientów potwierdzą, że jesteśmy zaufaną firmą. Nie musisz się martwić o twoje zakupy- z nami są bezpieczne.

Jesteśmy pasjonatami trendów i nowinek związanych z aranżacjami wnętrz, dlatego w kwestii wyboru mebli warto nam zaufać!

 

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

Actona
CustomForm
D2.Design
Fabric World
FDM
Frandsen
Gigant Pufa
Halmar
Intertex
Intesi
King Home
Lampex
Light&Living
LivinHill
Maduu Studio
Malo Design
MATINEE
MebleTkaniny
ML Meble
Modesto Design
Nardi
Polyhedra
Resol
Signal Meble
Simplet
Toptextil
VERY SIMPL
WYPRZEDAŻ!
Zestaw ML MEBLE

Korzystając z naszych usług zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie Polityka Prywatności

Zamknij
Odznaka Opineo
INTERTEX ZALEWSKI I WSPÓLNICY S.J. Opinie z ekomi-pl.com