Kleje tapicerskie

Przygotowanie tapicerki wymaga narzędzi oraz produktów. Jednym z nich jest klej tapicerski. Wydajny i łatwy do użycia jest klej tapicerski w sprayu. Klej do pianki tapicerskiej sprawdza się doskonale. Klej do gąbki tapicerskiej jest dobrym produktem, efektywnym oraz bardzo trwałym. Solidny klej do tapicerki samochodowej jest naprawdę mocny, solidny i bardzo trwały. Klej do tkanin w sprayu oraz klej do materiału są bardzo dobre, produkowane zgodnie ze standardami. 

 

Dobre kleje są naprawdę wysokiej klasy

 

Klej doskonale wnika w gąbkę lub piankę, przenika przez cieńsze tkaniny. Tworzy na powierzchni elastyczną spoinę. Klej stosowany do tapicerki samochodowej musi być odporny na temperaturę. Dostępne są kleje z rozpuszczalnikiem DCM lub DCM free. Są to bardzo dobre produkty, ładnie trzymają i nie zawierają szkodliwych substancji. Parują wolno poniżej 15 stopni Celsjusza. Niektóre kleje działają szybko, inne działają wolniej. Po takie kleje sięga wiele osób. Mogą je kupować w dużych lub małych ilościach. Takimi klejami można skleić różne elementy mebli. Nadają się naprawy mebli i są dobrym rozwiązaniem na wiele okazji. 

 

Co można przykleić klejem do tapicerki?

 

Klejem do tapicerki przykleja się różne elementy, podkleja się małe elementy tapicerki, naprawia się nim meble, nakleja się nim gąbki akustyczne. Wygłusza się za jego pomocą pomieszczenia. Dzięki klejowi można także mocować dywany, chodniki i wycieraczki. Przyklejanie podsufitki w samochodach takim klejem także jest łatwe. Kleje tapicerskie można nakładać pędzlem, nanosić natryskowo, sprayem albo stosować do takiego celu pistolet ciśnieniowy. Jest to bardzo łatwe działanie, które warto stosować. 

Klej tapicerski doskonale skleja tkaniny, gąbki oraz przykleja tkaninę do drewna. Klej nie przesiąka przez tkaniny, mocno trzyma i jest bardzo trwały. Można spokojnie korzystać z dobrego kleju, który przytwierdza elementy dobrze do siebie. Jest to wysokiej jakości produkt, który jest naprawdę wyjątkowy i ma znaczenie w wielu sytuacjach. Doskonały klej to dobra rzecz dla każdego, kto pragnie urządzić dom, naprawić meble lub samodzielnie je odnowić. 

Dobry klej to jeden z najważniejszych produktów dla każdego tapicera czy innej osoby amatorsko dbającej o meble. Solidna jakość, trwałość oraz wyjątkowość takich produktów świetnie się sprawdzają. Naprawa krzeseł czy reperowanie uszkodzonych foteli to do bardzo częsta praca. Nie trzeba nosić rzeczy od razu do profesjonalistów, lecz można samodzielnie naprawić mebel, nie wkładając w to wiele wysiłku. 

 

 

 

Producenci

Actona
Agmamito
Bizon Group
Bochem
Comad
CustomForm
D2.Design
Davis
DAZELIVING
Dekoma
eDomator
ELASTRON
EMOTIVERO
EPG
Fabric World
Fargotex
FDM
Fibero
Fischbacher
Frandsen
Halmar
Hardy
Idesin
Intertex
Intesi
Invicta Interior
Jules Flipo
Kare Design
Keter
King Home
Lampex
Lech
Light&Living
LivinHill
Louis De Poortere
Maduu Studio
Malo Design
Marboss
Meble&Tkaniny
ML Meble
Modesto Design
Moosee
MP Nidzica
New Garden
Polyhedra
Prebena
Richmond Interiors
SCAB Design
Signal Meble
Simplet
Spray-Kon
Tagrel
Toccare
Toptextil
Umbra
VERY SIMPL
Voluspa
Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszym sklepie

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

Filtrowanie

Czas otwarcia
Gęstość
Lepkość
Odporność termiczna spoiny
Pojemność
Sposób użycia
Zawartość suchej masy
Producent
Dostępność
Cena
oddo
zamknij

Korzystając z naszych usług zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie Polityka Prywatności

Zamknij