DRODZY KLIENCI!

W związku z dużą ilością zamówień może dojść do drobnych opóźnień w wysyłce.

Zespół Meble&Tkaniny

Materace Bonellowe FDM

Materace bonellowe posiadają specjalny wkład wypełniający, składający się ze sprężyn określanych mianem “bonelli”. Ich kształt przypomina klepsydrę. Poszczególne sprężyny zostały połączone ze sobą drutem. Wierzchnią warstwę stanowi z kolei pianka, zapewniająca wysoki komfort snu. Tego typu modele cieszą się popularnością już od wielu lat i dawniej można było znaleźć je w zdecydowanej większości łóżek. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na taki egzemplarz?

 

Materace sprężynowe bonellowe - trwałość na lata

 

Jedną z największych zalet opisywanych produktów jest ich wytrzymałość. Co więcej, siła wyporu sprężyn jest proporcjonalna do siły nacisku. Oznacza to, że nawet jeśli na materacu położy się osoba z większą masą ciała, nadal będzie mogła liczyć na utrzymanie prawidłowej pozycji, bez zapadania się. Materace bonellowe FDM to zatem świetny wybór dla każdego. Decydując się na zakup takiego modelu mamy pewność, że posłuży nam przez długie lata. Sprężyny oraz drut zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego ich eksploatacja jest bardzo wolna.

Kolejną cechą jaką wyróżniają się materace sprężynowe bonellowe jest elastyczność powierzchniowa. Co dokładnie to oznacza? Z uwagi na fakt, iż sprężyny są połączone drutem, ich działanie można określić jako zespołowe. Nawet jeśli największy nacisk będzie położony na konkretną z nich, sąsiadujące bonelle nadal będą ją wspierać. Dzięki temu obciążenie jest równomiernie rozłożone i nie trzeba obawiać się sytuacji, iż dojdzie do odkształcenia w jednym miejscu.

 

Materace bonellowe FDM - postaw na jakość i wygodę

 

Oferowane przez nas produkty to doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie zdrowy i komfortowy sen, a jednocześnie zależy im na dobrej cenie. Materace bonellowe są dostępne w wersji dla jednej osoby oraz dwóch, dlatego każdy może wybrać odpowiadający mu model. Jesteśmy przekonani, że solidny charakter produktów oraz ich odporność sprawią, iż jednorazowa inwestycja posłuży przez długie lata. Każdy materac posiada pokrowiec wykonany z antyalergicznego materiału.

Filtrowanie

Kategoria
Miejsce przeznaczenia
Rozmiar materaca
Wypełnienie materaca
Informacje dodatkowe
Producent
Dostępność
Cena
oddo
zamknij
Filtruj

Sortuj produkty wg

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

Actona
CustomForm
D2.Design
Fabric World
FDM
Frandsen
Gigant Pufa
Halmar
Intertex
Intesi
King Home
Lampex
Light&Living
LivinHill
Maduu Studio
Malo Design
MATINEE
MebleTkaniny
ML Meble
Modesto Design
Nardi
Polyhedra
Resol
Signal Meble
Simplet
Toptextil
VERY SIMPL
WYPRZEDAŻ!
Zestaw ML MEBLE

Korzystając z naszych usług zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie Polityka Prywatności

Zamknij
Odznaka Opineo
INTERTEX ZALEWSKI I WSPÓLNICY S.J. Opinie z ekomi-pl.com