Materace Lateksowe FDM

Jakość snu w dużej mierze zależy od rodzaju materaca. Musi być dobrany do indywidualnych potrzeb użytkownika, dlatego nie ma jednego, uniwersalnego wariantu, który sprawdzi się u wszystkich. Jednymi z najbardziej cenionych oraz najchętniej wybieranych są materace lateksowe FDM. Swoją popularność zawdzięczają doskonałym właściwościom oraz dopasowaniu do kształtów ciała.

 

Materac lateksowy FDM – zadbaj o zdrowy sen

 

Na taki rodzaj materaca decydują się osoby, które chcą zapewnić sobie najlepsze warunki do wypoczynku. Materace lateksowe charakteryzują się dużą elastycznością, a jednocześnie gwarantują stabilizację i odpowiednie podparcie punktów ciała podczas snu. Są także polecane alergikom, gdyż materace FDM łatwo utrzymać w czystości. Wyróżniają się również wysoką przepuszczalnością powietrza, co zapobiega namnażaniu się bakterii i roztoczy wewnątrz wkładu. Wśród najważniejszych zalet materacy lateksowych można wymienić:

 

  • - właściwości antyalergiczne,
  • - dopasowanie do kształtów ciała,
  • - stabilne podparcie i odciążenie kręgosłupa,
  • - łatwe utrzymanie w czystości,
  • - elastyczność,
  • - wysoką przepuszczalność powietrza.
     

Materace lateksowe FDM polecane są osobom, które zmagają się z bólami kręgosłupa i stawów. Nie odkształcają się i zapobiegają przegrzaniu organizmu, gwarantując zdrowy i higieniczny sen.

 

Materace lateksowe FDM – dopasowane do Twoich potrzeb

 

W sprzedaży mamy materace lateksowe o różnych wielkościach oraz rodzaju wypełnienia. Poszczególne modele oprócz antyalergicznego lateksu, mogą być wyposażone w warstwę z włókna kokosowego lub pianki wysoko-elastycznej. To wpływa na ich stopień twardości, który możesz dobrać do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania z pełną gamą produktów z naszej oferty. Wszystkie materace lateksowe FDM to oryginalne wyroby, które spełniają najwyższe standardy jakości. Jeżeli nie wiesz, który materac będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Filtrowanie

Kategoria
Miejsce przeznaczenia
Producent
Rozmiar materaca
Wypełnienie materaca
Informacje dodatkowe
Producent
Cena
oddo
zamknij
Filtruj

Sortuj produkty wg

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

Actona
CustomForm
Fabric World
FDM
Frandsen
Gigant Pufa
Halmar
Intertex
King Home
Lampex
LivinHill
Malo Design
MebleTkaniny
ML Meble
Modesto Design
Signal Meble
Toptextil
VERY SIMPL
WYPRZEDAŻ!
Zestaw ML MEBLE

Korzystając z naszych usług zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie Polityka Prywatności

Zamknij